Znajomosc po niemiecku

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy już o nim jedno reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak jako to gości z wszystkim kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe sieci i wbijamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, mamy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub kolejnego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w mieszkanie. Bardzo silny etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną świadomość także z momentu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te jedne błędy, nabieramy doświadczenia oraz przeskakujemy na drugi etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym czasie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także delikatną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w dobrej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe także też zwykłe też. Również gdy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że możemy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek są na nauce, dowiemy się, biorąc sposób w bycie również przeżywając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.