Worki filtracyjne karcher

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w kwestie worków filtracyjnych z pozostałych produktów także o nietypowym kształcie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które użytkowane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie spełniają swoją rolę również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej ofercie mamy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinie na domową budowę mają szeroką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo poważna gama proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej danych o swej ofercie można pobrać na bliskiej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są dostępne w grup przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w porządku zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.