Sprzet agd i rtv sklep internetowy

Prowadząc restaurację kuchnia powinna być wyposażona w znaczną dawkę profesjonalnego sprzętu, który usprawni i przyspieszy pracę pracowników. Zakup odpowiednich urządzeń zależy a w szybkiej mocy od zapotrzebowania czy rodzaju menu.

W wielu restauracjach oferujących staropolskie menu wskazane są szatkownice do kapusty, ponieważ warzywo zatem jest elementem wielu tradycyjnych polskich dań. W niewielkich firmach cateringowych czy małych restauracjach zazwyczaj sprawdza się ta młoda, ręczna, zwykła szatkownica, stworzona z plastiku albo drewna, dzięki której można także przygotować inne warzywa, jak np. ogórki czy marchewkę, z jakich najczęściej przyrządza się m.in. świeże surówki. Przy większym zapotrzebowaniu niezbędny jest sprzęt różnego rodzaju, z wbudowanym silnikiem i zachęcany elektrycznie. Nadaje się także głównie w krótkich zakładach produkcyjnych czy gospodarstwach rolnych.

Taka szatkownica jest znacznie wytrzymałym sprzętem o wysokiej klasie, która ocenia się i prostą obsługą. Sprzęt ten oddaje się m.in. z silnika, metalowego bębna czy korpusu i małej rynny, po której zsuwa się poszatkowana kapusta. Najbardziej prestiżową częścią są noże stworzone ze byliśmy nierdzewnej, które mogą obsługiwać przez duży czas czasu. Szatkownica że być urządzona na życzenie w drugie kolejne elementy, jak np. świder, który pomoże przeciąć główkę kapusty na pół i oszczędzi pracy ręcznej. W relacje od potrzeb można ponadto zakupić przystawkę, która zapewni szatkowanie na plasterki innych warzyw, uchwyt wraz z kołami, dzięki którym można łatwo przesuwać sprzęt czy dodatkowe tarcze. Tarcze mają pomysł na sposób cięcia - mogą to stanowić niskie kawałki, wióry albo plastry. Jeżeli jednak potrzebna nam jest właśnie szatkowana kapusta, tradycyjna tarcza w zupełności nam wystarczy.