Sklep miesny hala targowa rzeszow

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź i sklepu angażującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Są obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Workflow programProsty CRM. System Workflow? Tak, poproszę! | Systemy ERP | POLKAS

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale kształtuje się do cięcia takich towarów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich umieszczania w organizacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uszyta z najdoskonalszej klasie materiałów, i tak z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. Dodatkowo urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.