Serwis krajalnic maga lodz

Krajalnica maga 310p to małe narzędzie do cięcia bardzo interesujących produktów. Poczynając od miękkich owoców oraz warzyw jak na przykład banany do wiele prostszych jak seler. Jest ona zrealizowana z produktów nierdzewnych zapewniających dużą i prostą pracę przez wiele lat. Specjalna konstrukcja krajalnicy umożliwia jej polerowanie oraz utrzymanie wysokiego standardu higieny.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/oprogramowanie_dla_stacji_benzynowych/1/Oprogramowanie dla stacji paliw - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Urządzenie zwraca się z dodatkowych głównych elementów:
– płyty oporowej
– ostrzarki noża
– pokrywy noża
– stołu podawczego
– płyty dociskowej
– wspornika stołu
– śruby mocującej stołu
– pokrętła regulatora
– rękojeści stołu
– noża kołowego
Całe te wyjątki są wymienialne co zmniejsza koszty utrzymania krajalnicy w dużym okresie czasowym.
Parametry techniczne krajalnicy maga 310p:
– wymiary urządzenia 565 x 410 x 375 mm
– długość ostrza 250 mm
– moc silnika 150 W
– długość stołu podawczego 220 x 200 mm
– regulacja grubości krojenia w obszarze 0 do 16 mm
– ciężar wszystek urządzenia 23 kg
– klasa bezpieczeństwa to IP 33
Obsługa dania jest przydatna, istnieje ostatnie krajalnica grawitacyjna dlatego nie ma potrzeby dociskania produktu przy krojeniu. Krajalnica 310p wymaga stałej konserwacji. Po wyjściu pracy potrzebne jest jej istotne umycie z resztek produktów, by zapewnić eksploatację urządzenia. Krajalnica posiada przycisk start-stop idący na krótkie wyłączenie urządzenia. I danie jest ubezpieczone na wypadek awarii. Wyłącza się ona samoczynnie w wypadku wykrycia, że śruba ściągająca jest poluzowana lub jestem problem z zasilaniem z sieci energetycznej. Po wykryciu awarii nie jest możliwe powtórne włączenie krajalnicy przed usunięciem wszystkich usterek. Wszystkie stron główne krajalnicy są łatwo łatwe i zapewniają łatwy wstęp do mieszkania urządzenia. Możliwe jest założenie i pielęgnacja bez mienia ze specjalistycznych narzędzi. Na zbytu są dostępne używane zaopatrzenia w wartości poniżej 1000 złotych. Za nowe urządzenie zapłacić trzeba około 2500 złotych brutto. Krajalnica maga 310p jest trafnym wyborem dla mniejszych firm.