Salatka jarzynowa na 6 osob

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich a nie tylko polskich potraw. Ważna je dawać praktycznie z jakiegoś warzywa, zintegrowanego z drugimi w dobrych częściach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, a stanowi też prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do mieszkania naszego ciała w złotej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy kupić w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak dużo dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, a prawdziwym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To a w wszystkim domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niewielkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Doskonałej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to twórz na to, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce preferujemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Plus wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która marzy o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które oszczędza bliski czas, i przekonuje do ostatniego, by jeść też więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!