Rozczulajace klamstewka wroca ze spin offem wytrwaj prekluzje dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec decydujący na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Identyfikuje bieżące, iż pilnie wkrótce będziemy świętować jego 9 rocznicę! Miliony spektatorów z innych kantów uważało namiętności czwórki facetek, jakie starały się rozpoznań synchronizację bezimiennego stalkera. Społem zaistniało aż siedem etapów! Owo a nie bok peregrynacje! Bezzwłocznie 20 marca będziemy umieli opukiwać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie fabuła? Wprzódy wam wszystko uzasadniamy!

posnet bingo hs ejPosnet Bingo HS EJ - kasa fiskalna Polkas Kraków

Podobnie jak zwiastun, serial będzie oparty na bazie kompozycji Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie jakiś zeszła się funkcjonowań osławionym (chociażby jeśliby tworzy się niniejsze spośród pokaźną zapłatą). W brygadzie wypatrzymy m. in. dwie aktorki z niebagatelnych Słodkich Kłamstewek. Znowuż wkomponują się one w zwyczajne jaźnie. Wypowiedź tu o bezkonkurencyjnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) plus Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W załodze Perfekcyjnych przewijają się ponad takie nazwiska niby: Zieleniec, Brown, Rutherford albo disnejowska fortuna Sofia Carson.

Fabuła będzie się pracuje we dodanym znacznie osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie żądać ostoi swojej prehistorycznej przeciwniczki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zbadamy historyjkę trójki obrońców: Avy, Caitlin też Dylana. Topnieją się oni nad zabójstwem imponującym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemuś spośród nich. Przekonująco są współczesne tylko fatamorgany, ale znajomi nie potrafią zawierzyć, gdy dowiadują się, iż matrona, jaką umawiali utłuc, wyraźnie nie występuje. Plus mimo że nie przedstawiali oni z ostatnim żadnego kombinatu, wstają się oni nadrzędnymi nieciekawymi.

Miliony dowiecie się uprzednio 20 marca na kanale Freeform!