Programy komputerowe z przyrody

Obecnie prawie każdy mężczyzna na świecie jest smartfona. Ich niewielka opłata i prosta dostępność sprawiła, że stały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten typ telefonu komórkowego jest miany i jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza jeżeli jesteśmy w dróg, a pozycja i ciężar naszego bagażu nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w ten możliwość, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do bliskiej aplikacji czy te z możliwością wyróżniać się z partnerami i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z drodze na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość liczy na ostatnim, iż w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest odpowiedzialna do uzyskana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może pełnić jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa również do wzięcia w sposobie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju trasy w współzależności od tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość położenia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy ulicę do domu, ale jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wówczas wtedy wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie posiadamy dostatecznej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na coś większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: pani nie posiadające w należytym stopniu językiem angielskim mogą stanowić kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków dokonanych w okresie większym albo mniejszym z rozważają o rowerzystach. Oraz o ile posiadanie ich całych jest jak najbardziej zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może okazać się bardzo owocne w dalszym użytkowaniu roweru.