Program pos free

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, toż dużo dobro wiesz, że szybkość obsługi mężczyznę jest jakimś spośród najważniejszych wyzwań, jakim musisz sprostać. Jednakże zapewne nie domyślałeś się nigdy, że istotny nacisk na ten aspekt posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz również samo wprowadzenie zamówienia do organizmu i rozliczenie go w sumie fiskalnej.

 

Jeśli to Twój lokal urządzony jest w przestarzałe lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc tenże element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie miesza się na jego spełnienie, także jego brak z podawanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na placu pojawia się coraz bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może kosztować z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio mieszają się na wartość oferowanych usług! I tylko z taką pracą, która zamierza na końca poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Traktujemy Ciż do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa istnieje nie dość, że dużo intuicyjna, to dodatkowo do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą osiągali szerszych dolegliwości z adaptacją do innych rozwiązań! Ponadto cały program idzie w systemie dotykowym, zapewniając praktyczny i co najważniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wpisanie korzystnego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ciż na obsłudze użytkownika na najwyższym, światowym poziomie! Gastro Pos jest brany i doceniany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i drogich barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i stwórz, by Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!