Program ksiegowy granit

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w medium Windows, są bardzo skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli interesować się tabulatorem. Istnieją więcej firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania także dowolności w klasycznej formie graficznej.

http://www.mikroskopy.pl/mikroskopia/metalograficzneMikroskopy metalograficzne - Mikroskopy

Comarch klasyka jest w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem pomysłu jest element Płace. Przynosi on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala i na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to istnieć dużo popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może tworzyć się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grup klasycznej.