Pozyczka przez telefon czyli sms kredyt

W dzisiejszych czasach wszystko wydarza się szybko, więc nie mamy czasu na zbędne formalności oraz nie lubimy podpisywania sterty dokumentów. Dlatego też powstają nowe możliwości, które znacznie ułatwiają nam życie.

Dlaczego akurat ta opcja?

Jedną z takich ofert jest SMS kredyt, który rozwiązuje kwestię wszystkich formalności. Nie ma potrzeby podpisywania umów, a także dostarczania dokumentów różnego typu. Wystarczy, że wyślemy SMS i zostanie nam przydzielony kredyt. Po wysłaniu SMS konsultant skontaktuje się z nami i zostaniemy poproszeni o odpowiedź na kilka pytań. Kredyt zostanie nam przyznany w tym samym dniu. SMS kredyt to najlepsze rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę, a także wysoką i szybką jakość usług bez wychodzenia z domu. Oprócz tego, że kredyt zostanie nam przyznany w szybkim czasie, możemy również korzystać z takiej wygody jaką jest specjalnie stworzony system dogodnych dla nas spłat.

Życie zaskakuje nas w każdej chwili i nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebna nam będzie większa gotówka na nagłe wydatki. Możemy potrzebować pieniędzy na pokrycie kosztów za naprawę zepsutego samochodu, a także na wiele innych wydatków, które naprawdę trudno przewidzieć. Banki w takich sytuacjach nie będą nam zbyt pomocne, ponieważ wszelkie procedury związane z przyznawaniem kredytów są skomplikowane i trwają dość długo, podczas gdy my jesteśmy w takiej sytuacji, która wymaga szybkiego działania. Istnieje możliwość ratowania się ofertą kredytów pozabankowych, które tworzą wiele nowych ofert, które są przeznaczone do szerokiej klienteli. Mamy możliwość korzystania z takich opcji jak kredyt przez SMS, a także chwilówki, które są idealnym rozwiązaniem w momencie, w którym nie możemy sobie pozwolić na chwilę zwłoki.

smskredyt_analiza_700

Jak wygląda procedura?

Obserwuje się wielki wzrost zainteresowania takimi opcjami, jak kredyt na SMS, ponieważ mechanizm korzystania z niego jest prosty, a także szybki i wygodny. Taka oferta jest serwowana na wielu serwisach internetowych. Kredyt może być nam udzielony również za pośrednictwem Internetu, gdzie na stronie internetowej wypełniamy odpowiedni formularz w celu zarejestrowania się. Musimy wprowadzić swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, a także numer PESEL. Podajemy także numer dowodu osobistego. Czasem trzeba również udokumentować swój stały dochód oraz przedstawić historię BIK, która powinna być nienaganna. W wypełnianym przez nas formularzu musimy przedstawić także wysokość kwoty, jaką chcemy uzyskać oraz termin spłaty.

Jeśli chodzi o SMS kredyt, maksymalny czas jaki jest na to przeznaczony wynosi przeważnie trzydzieści dni. Wysokość kwoty, jaką możemy pożyczyć jest dość niewielka i może wynosić kwotę do dwóch tysięcy złotych. Minimalną kwotę, jaką możemy pożyczyć za pośrednictwem takiej opcji to dwieście złotych. Raczej nie ma reguł, które określają oprocentowanie takiego kredytu, ponieważ jest to zależne od danej oferty. Po dokonaniu rejestracji w systemie możemy uzyskać kredyt za pośrednictwem telefonu, ponieważ będziemy musieli wysłać jedynie SMS pod dany numer. Decydując się na takie rozwiązanie powinniśmy pamiętać o tym, że nawet małe kwoty są również oprocentowane i trzeba je spłacić w krótkim okresie czasu.