Najlepszy program dla handlu

Program symfonia handel stosowany jest w sprzedaży. Najczęściej używany jest w małych i średnich firmach. Program zajmuje się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwala na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program  współdziała z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/terminale_pos/1/

Najważniejsze cechy programu

Program występuje w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a także współpracuje z bankami. Symfonia handel stosowany jest w różnego rodzaju firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie pozwala na tworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy określić sposób oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pomocy możemy tworzyć raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

program-erp-dla-nowej-firmy

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2016/09/program-erp-dla-nowej-firmy.jpg

Program  pozwala na sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna jest też funkcja przyśpieszonego wystawiania dokumentów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik ma możliwość uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci mogą być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie i jest łatwy w obsłudze). Dzięki temu praca z systemem jest szybka i wydajna. Program symfonia handel może być stosowany w firmach, które nie posiadają nowoczesnego sprzętu komputerowego. Dużym atutem programu symfonia handel jest szybka nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kursów.