Mozliwosci programow gastronomicznych

kasy fiskalne kraków najtaniejCena kasy fiskalnej. Gdzie tanio kupić? Polkas

System POS to program gastronomiczny do zarządzania każdego typu obiektami gastronomicznymi, jak restauracje, puby, pizzerie, bary szybkiej obsługi, restauracje hotelowe i tym podobne.

Dla małych i większych lokali

POS bardzo dobrze sprawdza się w obsłudze zarówno małych lokali, jak i dużych sieci gastronomicznych. To podstawowe narzędzie, dopasowane do pracy na dowolnej liczbie stanowisk POS. Program w łatwy sposób usprawni zarządzanie na poszczególnych szczeblach menedżerskich, zapewniając pełną kontrolę nad każdym odcinkiem pracy w lokalu. Dzięki oprogramowaniu wzrośnie komfort obsługi klientów. System znacznie wpłynie na wydajność pracowników w kuchni i na sali, co przyśpieszy czas realizacji zamówionych potraw. Szczegółowa analiza preferencji i popytu wśród klientów ułatwi natomiast planowanie smacznego menu.

Współpraca z innymi urządzeniami

Oprogramowanie gastronomiczne POS może współpracować z wieloma urządzeniami i systemami, które usprawnią działanie każdego lokalu. Działanie na specjalnym sprzęcie takim jak: drukarki fiskalne, system monitorów kuchennych czy też bezprzewodowe systemy przywoławcze minimalizują czas obsługi, wpływają na szybszą rotację stolików, czyli zwiększają zyski restauracji.

Łatwy i przejrzysty sposób obsługi programów POS, umożliwia wygodą pracę, przyspiesza realizowanie poszczególnych zadań, minimalizuje okres szkolenia pracowników wpływając na spadek kosztów wdrożenia systemu.

system_sprzedazy_dla_restauracji_-_gastro_pos_3

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/system_sprzedazy_dla_restauracji_-_gastro_pos_3.jpg

Korzystanie z modułu zapewnia:

Wygodę pracy: intuicyjna obsługa, dodawanie wpisów do zamówień, współpraca z kasami lub drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych, przyporządkowywanie skrótów danym potrawom, natychmiastowe wysyłanie wiadomości o próbach przekroczenia uprawnień, wpisywanie i rozliczanie potraw specjalnych, itp.
Przejrzystość: wgląd do rachunków, transakcje i saldo każdego stolika, grupowanie artykułów spożywczych, np. warzywa, napoje, alkohol, szczegółowy widok na salę, spis dodatków do potraw, ustawianie kolejności wydawania dań, informacje o zbyt długim czasie obsługi stolika, itp.
Szybkość: zbieranie i modyfikacja zamówień, drukowanie bonów w miejscu przygotowania dań, szybka zmiana zamówień, pasek produktów szybkiego wyboru, itp.
Wszechstronność: bezpieczne logowanie pracownika, sterowanie szufladą kasową, obsługa różnych form płatności.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl