Mozliwosci programow gastronomicznych

kasy fiskalne kraków najtaniej

System POS to program gastronomiczny do zarządzania każdego typu obiektami gastronomicznymi, jak restauracje, puby, pizzerie, bary szybkiej obsługi, restauracje hotelowe i tym podobne.

Dla małych i większych lokali

POS bardzo dobrze sprawdza się w obsłudze zarówno małych lokali, jak i dużych sieci gastronomicznych. To podstawowe narzędzie, dopasowane do pracy na dowolnej liczbie stanowisk POS. Program w łatwy sposób usprawni zarządzanie na poszczególnych szczeblach menedżerskich, zapewniając pełną kontrolę nad każdym odcinkiem pracy w lokalu. Dzięki oprogramowaniu wzrośnie komfort obsługi klientów. System znacznie wpłynie na wydajność pracowników w kuchni i na sali, co przyśpieszy czas realizacji zamówionych potraw. Szczegółowa analiza preferencji i popytu wśród klientów ułatwi natomiast planowanie smacznego menu.

Współpraca z innymi urządzeniami

Oprogramowanie gastronomiczne POS może współpracować z wieloma urządzeniami i systemami, które usprawnią działanie każdego lokalu. Działanie na specjalnym sprzęcie takim jak: drukarki fiskalne, system monitorów kuchennych czy też bezprzewodowe systemy przywoławcze minimalizują czas obsługi, wpływają na szybszą rotację stolików, czyli zwiększają zyski restauracji.

Łatwy i przejrzysty sposób obsługi programów POS, umożliwia wygodą pracę, przyspiesza realizowanie poszczególnych zadań, minimalizuje okres szkolenia pracowników wpływając na spadek kosztów wdrożenia systemu.

system_sprzedazy_dla_restauracji_-_gastro_pos_3

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/system_sprzedazy_dla_restauracji_-_gastro_pos_3.jpg

Korzystanie z modułu zapewnia:

Wygodę pracy: intuicyjna obsługa, dodawanie wpisów do zamówień, współpraca z kasami lub drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych, przyporządkowywanie skrótów danym potrawom, natychmiastowe wysyłanie wiadomości o próbach przekroczenia uprawnień, wpisywanie i rozliczanie potraw specjalnych, itp.
Przejrzystość: wgląd do rachunków, transakcje i saldo każdego stolika, grupowanie artykułów spożywczych, np. warzywa, napoje, alkohol, szczegółowy widok na salę, spis dodatków do potraw, ustawianie kolejności wydawania dań, informacje o zbyt długim czasie obsługi stolika, itp.
Szybkość: zbieranie i modyfikacja zamówień, drukowanie bonów w miejscu przygotowania dań, szybka zmiana zamówień, pasek produktów szybkiego wyboru, itp.
Wszechstronność: bezpieczne logowanie pracownika, sterowanie szufladą kasową, obsługa różnych form płatności.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl