Laptop z ekranem dotykowym

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na bliską i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko powszechny sposób na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyki kelnerom również tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych i czasochłonnych szkoleń, oraz niezwykle niska metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wysoką ofertą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie ale w niskim, pojedynczym lokalu, a i w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest niezmiernie podatnym systemem, jaki otrzymamy na placu. W zależności od profilu lokalu, lub jest wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpoważniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak i sukcesie jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do całych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z planami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.