Krajalnice zelmer alexis

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała kondycja i popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest relatywnie przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do krojenia przede każdym różnego typie wędlin i ciała, a z powodzeniem potrafi istnieć wykorzystywany zarówno do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zakonserwowane i zrobione z naprawdę trwałych, prostych w praniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, który korzysta jakąś relację z żywnością, jest zrealizowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz trzymał tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią wyniki do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do ostatniego, by znów służyło "jak inne".