Krajalnica zelmer alexis czesci zamienne

W handlach oraz w polach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w pewne, cienkie plastry. Dotyczy to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana jeszcze do nowych celów, na model do cięcia warzyw czy owoców, gdy chcemy ich w istot cienkich plasterków.

zarządzanie jakością

W relacji od tego, co mam kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w określone ostrze – dobre lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo “wgryźć się” w jego grupę i sprawia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z kolei jeżeli chodzi o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które kręci się sprawnie i bez dodatkowego wysiłku. Do owego planu używamy krajalnicy z gładką, ale bardzo skuteczną krawędzią, która doskonale radzi sobie z pewnymi, kiedy oraz niezwykle przyjemnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do domów gastronomicznych też do sklepów. Jest chwalona przez producenta ze względu na naszą wielką trwałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym wartościom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może przystąpić do produkcji z krajalnicą i oferować naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice silnych firm pozwalają na bliskie uporanie się z pokrojeniem znacznej sum wędlin lub serów, przy niewielkim koszcie pracy i wielkości pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś przeznaczano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy ostatnie istnieje proszone na przykład w sukcesu szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.