Krajalnica unold

Urządzenie bizerba gsp-v to nic dziwnego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która urządzona została w nowe funkcjonalności. Jak taż nazwa wskazuje poświęcona jest w decydującej wadze do krojenia wędlin oraz sera. Urządzona jest w jednoczęściową płytę oporową.

http://erp.polkas.pl/erp-nowa-jakosc-rozwiazan-aplikacji-erp-w-chmurze/Cloud collaboration - nowa jakość rozwiązań erp w chmurze | Systemy ERP | POLKAS

Płyta ta również jest kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w bycie ociekać na ladę i trwa zachowana czystość i pokój w pomieszczeniu pracy razem z myślami bhp. Ostrzałka że żyć bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica pozwoli na krojenie nie tylko już wspomnianych serów i wędliny, lecz i ciała w znaczących dawkach. Podwyższone nóżki dają szansa łatwego czyszczenia terenów uważających się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Zapewnia ona szansa krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. i wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany. Krajalnica bizerba gsp-v jest mocno łatwa w obsłudze, a i w ochronie też w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w ścisłych oraz średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych dodatkowo w gastronomii. Charakteryzuje się dużo niższym zapotrzebowaniem na energię elektryczną niż pozostałe otwarte na placu krajalnice. W sposobie standby nie zużywa energii, a obudowa przygotowana jest z eloksalowanego aluminium. Krajalnica jest obecnym urządzeniem. Posiada dobrą powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest daniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są niezmiernie łatwe w demontażu. Sama krajalnica charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem pracy.