Krajalnica nicer dicer opinie

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do pewnych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że zostać już zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do działania w krótkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie łączy się z wielu czynników, jakie potrafią stać wyszczególnione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.