Krajalnica jac czesci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości
Krajalnica została wykonana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Artykuły z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich moc. Inne elementy zostały stworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo
System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jeszcze zaopatrzona w specjalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.