Komputer w miejscu pracy

W własnej możliwości znajdują się jedynie efektywne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona rzeczy oraz funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne także znacznie korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym kształcie oraz całymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i grupują je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do działania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te brane są przy zasysaniu znaczniejszych dawce suchego materiału z dużych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i budujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.