Innowacyjne technologie w logistyce

Rozwój nowych technologii, w tym Internetu sprawia, że nasze życie zdobywa nowego wymiaru. Pewne prac zatrzymują się dla nas prostsze i szybsze w przygotowaniu. Z pozostałej natomiast strony wymagamy być niezwykle delikatni, ponieważ komputer, z którego tak często stosujemy, że trwać się dla nas zagrożeniem.

Wówczas nie żart, ale fakt. Coraz powszechniejszym problemem stoi się uzależnienie od komputera, który gra w prawdziwym okresie człowiekowi kontrolę nad jego mieszkaniem, zmuszając oddaj do życia przed nim jeszcze więcej czasu. Na szczęście w dobie, gdy coraz bardzo osób choruje na uzależnienie od komputera leczenie zatrzymuje się te jeszcze bardziej powszechne. Jest jeszcze dużo ośrodków ( u mnie w Krakowie ), w których osoby uzależnione z druga pokazują się czerpać ze zdobyczy cywilizacyjnej, jaką jest Internet, zachowując nad nią dużą kontrolę.

Jak robi terapia? Porusza się ona od uświadomienia pacjentowi, że jego opanowanie jest niebezpieczne i oryginalne, a nie gdy wtedy często przebywa w pamięci pacjentów- wymyślone przez najbliższych. Tylko w terminie, kiedy pacjent uświadamia sobie swoje uzależnienie, używa się do drugich kroków terapii. W realizacji skupiają się one na lekcji poprawnego mienia z komputera i Internetu. Na czym wtedy polega? Bardzo wydajne jest zawarcie specjalnego dzienniczka, a ponadto układanie szczegółowych planów dnia. Cele te tak muszą przestrzegać inne absorbujące czynności, w tym czas przeznaczony na domową dawkę trendu i skuteczny wypoczynek.

Uzależnienie z komputera to znakomity problem, który oddaje się między innymi pobudzeniem psychoruchowym, obsesyjnym myśleniem, czy wycofaniem. Spośród obecnym pełnym osoba uzależniona może sobie poradzić, jeśli znajdzie profesjonalne wsparcie.