Idealna krajalnica dla przemyslu spozywczego

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak i miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości

program do księgowościProgram Księgowy Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

Krajalnica została wykonana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Materiały z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały wykonane z anodowanego aluminium.

schemat_612p

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/_dodatkowe/kategorie_grafiki/schemat_612p.jpg

Bezpieczeństwo

System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest również wyposażona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle.

Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl