Firmy ksiegowe gdansk

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i jedzącej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, trzyma je jednak elastyczność i prostotę obsługi. Co bardzo istotne, są one dopasowane do ważnych wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących pełną księgowość, jak również instytucji liczących się w strukturze księgi zysków i rozchodów lub na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma całą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

multivac c100Multivac C100 - pakowarka próżniowa Polkas

Enova jest programem bardzo oszczędnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z planem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten porządek w porównaniu z własnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na sam sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest także realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w terminie; ewidencja środków trwałych, a także wartości delikatnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.