Erp optima biuro rachunkowe

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na układ ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to niezwykłe narzędzie dla słabych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr natomiast płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

CertyfikatProgram ten zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim rozmaitego sposobu narzędzia do raportowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

AbonamentPłacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko dojazd do jego głównych oraz mocnych funkcji, a oraz do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań dostosowanych do pewnej branży oraz instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima chyba nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych pionów a całej firmy, a też przyczynić się w pośredni system do powiększenia jej efektów.

DemoPrzed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy jeszcze z 60-dniowego dema offline. Jest więc ogromnie istotne, ponieważ dzięki temu można podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.