Enova zostan partnerem

Program Enova istnieje w pełni zintegrowanym systemem w wersji ERP. Całe oprogramowanie dane istnieje w centralnej wadze do zarządzania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest wyjątkowo ekonomicznym narzędziem przeznaczonym nie jedynie do kierowania firmą. Ma również moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr tudzież płac. Jego skorzystanie w przedsiębiorstwie zezwala na duże poprawienie efektywności pracy.

drukarki fiskalneDrukarki fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Jednocześnie system posiada bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać pewnych problemów. Programzostał w wszyscy połączony ze miejscem Microsoft Office. Dzięki temu sposobowi oprogramowanie jest zawsze zgodne z już obowiązującymi przepisami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z planem Płatnik, a również z całymi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Zezwala na wjazd do wszelkich wiedzy na punkt prowadzonych tworzeń oraz produktów finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegokolwiek problemu pewno żyć połączony z całymi popularnymi aplikacjami, które obraca się w korporacjach.
Moduły Enova:
1) Kadry zaś Płace to segment określony w pełnym znaczeniu do zarządzania wszelkimi zasobami jakie uważają się w przedsiębiorstwach, które zatrudniają od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Pozwala na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansę naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a też składek ZUS.
2) Księgowość to element znacznie ergonomiczny i nowoczesny. Daje szansę ewidencjonowania dokumentów. Kupi na wykonywanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, kiedy również okresowych. Pozwala nie jedynie na całościową, jednak również skuteczną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie danych finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem przeznaczonym w centralnej mierze do obsługiwania wszelkich procesów biznesowych w biurach będących duże profile działalności. Moduł ten służy firmy między drugimi w charakterze wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to element przeznaczony również do tworzenia, kiedy i prowadzenia i utrzymywania relacji z mężczyznami tymi i potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania prowadzone w systemie enova365 poprzez ludzi którzy wytwarzają w drugich departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przetwarzać znane w naukę.