Comarch optima 64 bit

Podstawą dobrego funkcjonowania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Umożliwiają one działanie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją i magazynowanie. Systemy erp kwalifikują się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

sage symfonia finanse i księgowośćSage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej działalności. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia import i eksport podstaw informacji do Excela. Idzie na wykonywanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co tłumaczy się na granica dużej i ważnej analizy. Moduł Kadry kupi na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W uczciwy sposób wytwarzane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie zezwala na stworzenie dokumentów potrzebnych na dowolnym stanie w tokach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez klienta oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z elementem Fakturowanie,
– Detal wykonany został z tezą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami publicznymi i pierwszą podstawą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w trybie off-line i on-line. Pozwoli na obsługę kodów wagowych i drukowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw pracownikom do obsługi zajęć w zależności od pełnionej roli.

Wszystkie składniki cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z drugimi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą.